Hjem / 2007 Veteran NM Oppdal - Resultater Super G

 

Resultat Veteran NM 2000

Super-G

 

Trondhjem Alpinliga takker Oppdal for et flott arrangement!

Vi benytter samtidig anledningen til å beklage at et av våre medlemmer kjørte over og knuste en plastbøtte med utstyr til promillekontroll ved Vangslia søndag formiddag. Ryktet om at dette var planlagt for å forkorte kontrollen medfører ikke riktighet.

 

VETERAN NM SG

 

Super G

Arrangør

OPPDAL IL

 

Sted

VANGSLIA

     

Dato

06.04.00

Plas

Navn

Klubb

   

Totalt

Diff.

Kvinner H

1

NORDHØY Anne

USA

   

1:14.35

 

2

GIDLOW Lilla

USA

   

1:15.25

00.90

3

EGER Dikke

Stabæk

   

1:17.60

03.25

4

ARNESEN Kirsten

Heming

   

1:21.07

06.72

5

UTNE Tinkel

Tertnes

   

1:27.65

13.30

 

AUNE Lola

Oppdal IL

   

Disk

 
 

SVENSSON Siw

Friskus/Varbe

   

Disk

 

Kvinner G

1

LUNDE Trine

Ready

   

1:16.79

 

2

ERDAL Ellen-Marie

Blåmann

   

1:20.31

03.52

3

LØVSTAD Bjørg Marie

Graabein

   

1:20.54

03.75

4

DØRUM Jori

Trondhjems Alpi

   

1:27.73

10.94

5

WERSEN Elisabeth

Filipstad

   

1:36.97

20.18

Kvinner F

1

HAVNERAAS Øydis Skil

Fossum

   

1:06.99

 

2

DAHLUM Bente

Sørkedalen

   

1:08.32

01.33

3

TARANGER Vibeke

Fossum

   

1:08.86

01.87

4

DUGSTAD Else Gerd

IL Ørnar

   

1:14.27

07.28

5

DIMMEN Siri Brott

Norefjell Skikl

   

1:14.31

07.32

6

BORGE Brit

Norefjell Skikl

   

1:16.26

09.27

7

VIKE Gjertrud

Voss

   

1:16.92

09.93

8

BJØRNSTAD Bente

Ready

   

1:19.01

12.02

Kvinner E

1

ØKERN Elisabeth

Bærums Skikl.

   

1:06.91

 

2

HAANES Siri

Njård

   

1:06.98

00.07

3

ANSNES Mari Røhjell

Ulvungen

   

1:07.00

00.09

4

GRIMSRUD Mette Mjeld

Bærums Skikl.

   

1:10.75

03.84

5

AMDAL Eva

     

1:11.50

04.59

Kvinner D

1

MURSTAD Anniken

Heming

   

1:03.35

 

2

HESTAD Karianne

MOI

   

1:08.08

04.73

3

BACKMANN Eva

Filipstad

   

1:13.87

10.52

Menn I

1

SÆVE Olaf

IL Ørnar

   

1:14.41

 

2

TORNEBORG Vilmar

Filipstad

   

1:15.41

01.00

3

ULLEBERG Rolf

Stabæk

   

1:23.47

09.06

4

AARSÆTHER Ivar

Ørsta

   

1:25.05

10.64

 

BØTHUN Tor

Tertnes

   

Disk

 
 

NÆS Bjørn

Lillehammer Ski

   

Disk

 
 

SVENSSON Sture

Friskus/Varbe

   

Brutt

 
 

LIE Hans

Døves Idrettskl

   

Brutt

 

Menn H

1

HENDEN Jan

Ingierkollen

   

1:08.44

 

2

ARNESEN Harald

Heming

   

1:09.24

00.80

3

REINHOLT Haldor

USA

   

1:10.47

02.03

4

DØRUM Arne

Trondhjems Alpi

   

1:11.61

03.17

5

ØVERGÅRD Sveinar

Tromsø Sl.kl.

   

1:13.04

04.60

6

PETTERSON Per Åke

Filipstad

   

1:13.10

04.66

7

FINNE Hallstein

Voss

   

1:13.48

05.04

8

NORDEIDE Knut

Tertnes

   

1:14.58

06.14

9

WIDERØE Tor-Erik

Trondhjems Alpi

   

1:15.61

07.17

10

STRAND Jon

Oppdal IL

   

1:15.74

07.30

11

MALM Halvor

Ready

   

1:16.60

08.16

12

ULLEBERG Leif Jørgen

Ready

   

1:19.04

10.60

13

ANDA Svein

Trondhjems Alpi

   

1:19.06

10.62

14

JENSEN Guttorm A.

Tromsø

   

1:21.61

13.17

 

LIND Erik

Ingierkollen

   

Disk

 
 

ELIASSEN Åge

Tertnes

   

Brutt

 

Menn G

1

OLBERG Knut B.

Trondhjems Alpi

   

1:04.38

 

2

RØRSTRAND Bjørnar

Tromsø

   

1:06.08

01.70

3

WERSEN Owe

Filipstad

   

1:06.36

01.98

4

MJØEN Håkon

Oppdal IL

   

1:06.77

02.39

5

ELNAS Åke

Filipstad

   

1:07.77

03.39

6

AURMO Steinar

Gol

   

1:07.85

03.47

7

AURMO Kjell

Trysilgutten

   

1:08.11

03.73

8

MØBIUS Erik

Trondhjems Alpi

   

1:08.33

03.95

9

OLBERG Henning

Trondhjems Alpi

   

1:08.50

04.12

10

JÆRE Harald

Lønset IL

   

1:08.53

04.15

11

DAHLØ Oddbjørn

Trondhjems Alpi

   

1:08.75

04.37

12

OPPEDAL Stein

Ready

   

1:10.66

06.28

13

LOVEN Jens-Øyvind

Heming

   

1:10.95

06.57

14

SÆTHER Arne

Tromsø

   

1:11.17

06.79

15

AUNØIEN Idar

Oppdal IL

   

1:11.19

06.81

16

SKORVE Ole Kristian

Voss

   

1:11.51

07.13

17

HOLMESET Nils-Inge

Trondhjems Alpi

   

1:11.87

07.49

18

MYHRVOLD Bjørn

     

1:12.06

07.68

19

OPPØYEN Frode

Trondhjems Alpi

   

1:12.37

07.99

20

LYSTER Nils

Rival

   

1:12.46

08.08

21

DUGSTAD Olav

IL Ørnar

   

1:14.06

09.68

 

SUNDET Bjørn

Bærums Skikl.

   

Disk

 
 

RODE fredrik

Esso Sport

   

Brutt

 
 

PETTERSEN Helge Bjør

Freidig Alpin

   

Brutt

 
 

HELLGREN Anders

Djurgården

   

Brutt

 
 

STRAND Bjarne

Oppdal IL

   

Ikke-møt

 
 

BYE Klas

     

Ikke-møt

 
 

STEINE Bjarne

Øyer/Tretten

   

Ikke-møt

 
 

RØD Mårten

Bærums Skikl.

   

Ikke-møt

 

Menn F

1

SKOGSTAD Ola

Ready

   

1:02.37

 

2

HALSNES Stein Ivar

Sauda

   

1:02.84

00.47

3

JOHANNESSEN Knut E.

Njård

   

1:03.22

00.85

4

HÅKER Erik

Oppdal IL

   

1:03.32

00.95

5

CARLSSON Kurt

Djurgården If

   

1:03.61

01.24

6

HÅKER Kjell

Oppdal IL

   

1:03.94

01.57

7

DØRUM Agnar

Oppdal IL

   

1:04.02

01.65

8

CHRISTENSEN Peik

Ready

   

1:04.33

01.96

9

REMSØY Stig

Fossum

   

1:05.00

02.63

10

BORDAL Bjørn Frode

MOI

   

1:05.21

02.84

11

SÆTHER Ragnar

Lillehammer Ski

   

1:05.82

03.45

12

ØIAMO Arne

Oppdal IL

   

1:05.93

03.56

13

SCHAUMBURG Ernst

Heming

   

1:06.44

04.07

14

GUTTORMSEN Guttorm

Oslo PIL

   

1:06.46

04.09

15

CHRISTENSEN Tim

Ready

   

1:06.61

04.24

16

ØDEGAARD Bjørn

Heming

   

1:07.15

04.78

17

AUNE Kjell Ivar

Oppdal IL

   

1:07.35

04.98

18

JÆRE Leif

Oppdal IL

   

1:07.78

05.41

19

LØNHEIM Even

MOI

   

1:08.90

06.53

20

TRANBY Steinar

Ready

   

1:09.23

06.86

21

HAUKEBØ Bjørn

MOI

   

1:09.74

07.37

22

GJØVIK Jan Arve

Oppdal IL

   

1:09.88

07.51

 

LERMAN Anders

Djurgården If

   

1:09.88

07.51

24

KNAI Olaf

Fremad-Hurdal

   

1:10.29

07.92

25

PAULSEN Helge

Ålesund

   

1:10.84

08.47

26

SVENSØY Nils

Rælingen

   

1:10.86

08.49

27

REFSDAL Ronny

Gneist

   

1:11.40

09.03

28

ARNOLDSEN Finn

Stabæk

   

1:11.42

09.05

29

HELLE Terje

IL Ørnar

   

1:11.52

09.15

30

SCHLICHTING Werner

Bærums Skikl.

   

1:12.38

10.01

31

SPOCKELI Eivind

Fyresdal

   

1:12.90

10.53

32

FRISAK Hans

Bærums Skikl.

   

1:17.19

14.82

33

HAUER Ole Chr.

     

1:23.01

20.64

 

PETERSEN Peter Emil

Ready

   

Disk

 
 

TSCHUDI Otto

Krødsherad

   

Disk

 
 

HAUGAARD Paal

Norefjell Skikl

   

Disk

 
 

SUNDSVOLD Ole-Johan

Bærums Skikl.

   

Brutt

 
 

HOLTMANN Petter

Norefjell Skikl

   

Brutt

 
 

MIDTSKOG Odd Steinar

Trondhjems Alpi

   

Brutt

 
 

RYSTE Peder

Ålesund

   

Brutt

 
 

SOLBERG Arild

Fremad-Hurdal

   

Brutt

 
 

GJERALDSTVEIT Terje

IL Ørnar

   

Brutt

 
 

NYTUN Kåre

Voss

   

Brutt

 
 

DUGSTAD Sigbjørn

IL Ørnar

   

Brutt

 
 

RØGEBERG Thor-Inge

Kjelsås

   

Brutt

 
 

GJØRTZ J.K.

Aalesunds Skikl

   

Ikke-møt

 
 

SOLSRUD Per W.

Fremad-Hurdal

   

Ikke-møt

 
 

ROALD Steinar

Trondhjems Alpi

   

Ikke-møt

 
 

BJERCKE Håkon R

Norefjell Skikl

   

Ikke-møt

 
 

HILLESTAD Kolbjørn

Rjukan

   

Ikke-møt

 

Menn E

1

EIDE Ole Jacob

Fana

   

1:01.10

 

2

HALSNES Jarle

Sauda

   

1:01.56

00.46

3

NILSEN Jørgen

Asker

   

1:02.02

00.92

4

HALSNES Edvin

Sauda

   

1:02.36

01.26

5

BESSMANN Stefan

Taby

   

1:03.31

02.21

6

GEFLE Harald

Njård

   

1:03.45

02.35

7

FIDJELAND Ole

Kristiansand

   

1:03.74

02.64

8

SKAHJEM Paul Arne

Heming

   

1:03.93

02.83

9

DIMMEN Andreas

Norefjell

   

1:03.97

02.87

10

HEIER Bjørn

Fossum

   

1:04.06

02.96

11

NICOLAISEN Per Chr.

Fossum

   

1:04.22

03.12

12

LUNDBY Kristian

Fremad-Hurdal

   

1:04.44

03.34

13

DAAE Ludvig

Ingierkollen

   

1:04.64

03.54

14

GEFLE Bjørn

Panzer

   

1:05.26

04.16

15

TROYE Pål

Heming

   

1:05.52

04.42

16

BJØRNSTAD Omar

Nero

   

1:05.58

04.48

17

MÆLE Ola

Oppdal IL

   

1:06.25

05.15

18

GODTFREDSEN Per

Ingierkollen

   

1:06.27

05.17

19

BAALSRUD Per Sigurd

Lommedalens Ski

   

1:07.34

06.24

20

FURNES Steinar

Oppdal IL

   

1:07.38

06.28

21

GRAABAK Lars-Inge

Trondhjems Alpi

   

1:07.53

06.43

22

OSVIK Karl Johan

Lørenskog

   

1:07.75

06.65

23

BØRSTING Rune

Trondhjems Alpi

   

1:07.94

06.84

24

ROLSTADAAS Stig

Trondhjems Alpi

   

1:07.99

06.89

25

TANGEN Tim

Norefjell Skikl

   

1:08.19

07.09

26

RAAUM Pål

Bærums Skikl.

   

1:08.28

07.18

27

HOLTER Øystein

AKER

   

1:09.94

08.84

28

MELLEMSETER Olav M.

Lønset IL

   

1:11.13

10.03

29

PRØITZ Pål

Norefjell Skikl

   

1:13.68

12.58

30

FRISAK Åge

Urædd

   

1:16.29

15.19

31

ØVERSJØEN Trond

Innset

   

1:19.15

18.05

32

JOHNSEN Svein

Oppdal IL

   

1:20.17

19.07

 

JOHANSEN John

Aker

   

Brutt

 
 

LANGØ Jon

Trondhjems Alpi

   

Brutt

 
 

KLEBOE Rolf

     

Ikke-møt

 
 

AMUNDSEN Petter

Heming

   

Ikke-møt

 
 

BOLSTAD Vidar

Rælingen

   

Ikke-møt

 
 

NUNDAL Are

Kjelsås

   

Ikke-møt

 
 

RØNNING Tony

Heming

   

Ikke-møt

 
 

ALM Tormod

Kapp

   

Ikke-møt

 
 

HOLTER Øystein

     

Mangler

 

Menn D

1

ARNESEN Lasse

Heming

   

0:58.51

 

2

BØHMER Einar

Ready

   

0:59.39

00.88

3

SKJØTSKIFT Olav

Oppdal IL

   

1:00.47

01.96

4

ARVIDSSON Johan

Djurgården If

   

1:01.09

02.58

5

ERDAL Arnulf F

ØTI

   

1:01.15

02.64

6

ØYGARD Morten

Aurdal

   

1:01.34

02.83

7

LANGSETH Ingard O

Oppdal IL

   

1:01.43

02.92

8

HENRIKSVEEN Tormod

Skarphedin

   

1:01.82

03.31

9

KALLAND Rikard

Ingierkollen

   

1:02.17

03.66

10

RUE Øyvind

Rjukan

   

1:02.28

03.77

11

CHRISTENSEN Morten

Rælingen

   

1:02.45

03.94

12

BÆKKEN Svein U

Hemsedal

   

1:02.60

04.09

13

RØHJELL Per

Oppdal IL

   

1:02.80

04.29

14

DAAE Trygve

Ingierkollen

   

1:03.20

04.69

15

REISTAD Ole Bertil

Lillehammer Ski

   

1:03.48

04.97

16

BERGSTRØM Kjell Tore

Oslo PIL

   

1:03.68

05.17

17

HOVDENAKK Arve

Ørsta

   

1:03.80

05.29

18

SMITH-MEYER Henrik

Lommedalens Ski

   

1:03.86

05.35

19

BØRSET Ivar Arne

Ulvungen

   

1:04.83

06.32

20

SNIPPEN Roar

Skarphedin

   

1:06.11

07.60

21

ZCIMARZECK Vidar

Rjukan

   

1:06.21

07.70

22

JOHANSEN Jan Sigurd

Bærums Skikl.

   

1:06.82

08.31

23

HITTERDAL Morten

Ingierkollen

   

1:07.65

09.14

24

STENSTAD Hallgeir

Skarphedin

   

1:08.21

09.70

25

LANGSETH Geir Ivar

Oppdal IL

   

1:09.14

10.63

26

HERBERG Sven

Rjukan

   

1:14.57

16.06

27

MIDTGARDEN Olav Gunn

Rjukan

   

1:18.00

19.49

 

SKEI Stein E.

Trondhjems Alpi

   

Brutt

 
 

KVERNRØD Frode

     

Brutt

 
 

Alge Timing Norge AS

Tlf: 5652 9820

Resultatservice: ALGE-Alpin

Postboks 371

Tax: 5652 9821

 

5701 VOSS

E-post: salg@alge-timing.no

 



Sist oppdatert 23.09.2001 av Odd Midtskog


 

Design og implementering av Ny Media AS