Hjem / 2000 Veteran NM Oppdal - Resultater SSL

 

Resultat Veteran NM 2000

Storslalåm

Trondhjem Alpinliga takker Oppdal for et flott arrangement!

Vi benytter samtidig anledningen til å beklage at et av våre medlemmer kjørte over og knuste en plastbøtte med utstyr til promillekontroll ved Vangslia søndag formiddag. Ryktet om at dette var planlagt for å forkorte kontrollen medfører ikke riktighet.

 

VETERAN NM SSL

 

Storslalåm

Arrangør

OPPDAL IL

 

Sted

VANGSLIA

     

Dato

07.04.00

Plas

Navn

Klubb

   

Totalt

Diff.

Kvinner I

1

HALSNES Gladys

Sauda

   

1:39.69

 

Kvinner H

1

NORDHØY Anne

USA

   

1:17.73

 

2

AUNE Lola

Oppdal IL

   

1:22.39

04.66

3

EGER Dikke

Stabæk

   

1:22.54

04.81

4

GIDLOW Lilla

USA

   

1:22.64

04.91

5

ARNESEN Kirsten

Heming

   

1:30.79

13.06

6

UTNE Tinkel

Tertnes

   

1:31.09

13.36

7

SVENSSON Siw

Friskus/Varbe

   

1:38.52

20.79

8

ROJAHN Wenche

Stabæk

   

1:40.06

22.33

9

ØSTENGEN Eli

Stabæk

   

1:43.20

25.47

10

ZAMECZNIK Lissen

Stabæk

   

1:54.64

36.91

 

BACKMANN Margareta

Filipstad

   

Ikke-møt

 

Kvinner G

1

ERDAL Ellen-Marie

Blåmann

   

1:24.20

 

2

LUNDE Trine

Ready

   

1:25.18

00.98

3

HELLGREN Anki

Djurgården If

   

1:27.27

03.07

4

LØVSTAD Bjørg Marie

Graabein

   

1:28.88

04.68

5

WINNÆS Gro

Spjelkavik

   

1:30.70

06.50

6

KIELLAND Bente

Stabæk

   

1:31.95

07.75

7

DØRUM Jori

Trondhjem Alpin

   

1:32.59

08.39

8

BAUMANN Bergljot

Ready

   

1:35.29

11.09

9

WERSEN Elisabeth

Filipstad

   

1:39.40

15.20

Kvinner F

1

HAVNERAAS Øydis Skil

Fossum

   

1:12.83

 

2

DAHLUM Bente

Sørkedalen

   

1:13.47

00.64

3

FÆRDEN Gro Lundberg

Fossum

   

1:15.23

02.40

4

TARANGER Vibeke

Fossum

   

1:15.94

03.11

5

DIMMEN Siri Brott

Norefjell Skikl

   

1:16.40

03.57

6

DUGSTAD Else Gerd

IL Ørnar

   

1:22.77

09.94

7

BORGE Brit

Norefjell Skikl

   

1:23.89

11.06

8

VIKE Gjertrud

Voss

   

1:24.94

12.11

9

BJØRNSTAD Bente

Ready

   

1:25.58

12.75

Kvinner E

1

ANSNES Mari Røhjell

Ulvungen

   

1:11.59

 

2

HAANES Siri

Njård

   

1:11.88

00.29

3

ØKERN Elisabeth

Bærums Skikl.

   

1:13.81

02.22

4

GÅSDALEN Unni

Morgedal IL

   

1:15.69

04.10

5

AMDAL Eva

     

1:16.24

04.65

6

GRIMSRUD Mette Mjeld

Bærums Skikl.

   

1:18.12

06.53

7

KVARBERG Ragnhild

Øyer/Tretten

   

1:19.40

07.81

8

GÅRDSØY Nina

Geilo IL

   

1:23.74

12.15

9

MORSETH Tone

Selbu

   

1:30.60

19.01

Kvinner D

1

MURSTAD Anniken

Heming

   

1:07.61

 

2

REMMEM Linn

Trondhjem Alpin

   

1:10.28

02.67

3

HESTAD Karianne

MOI

   

1:13.28

05.67

4

HALSETH Ingrid

Oppdal IL

   

1:13.49

05.88

5

LANGSETH Marita

Oppdal IL

   

1:13.72

06.11

6

SØMME Siri

KNS

   

1:17.95

10.34

7

BACKMANN Eva

Filipstad

   

1:19.19

11.58

8

BØ Merete

     

1:22.89

15.28

9

FISCHE Vibeke

Trondhjem Alpin

   

1:24.72

17.11

10

WALSETH Ragnhild

Freidig Alpin

   

1:31.06

23.45

 

SYLTE Lillian

MOI

   

Brutt

 

Kvinner A

Kvinner Junior

Menn I

1

BØTHUN Tor

Tertnes

   

1:18.35

 

2

LIE Hans

Døves Idrettskl

   

1:24.44

06.09

3

NÆS Bjørn

Lillehammer Ski

   

1:24.82

06.47

4

TORNEBORG Vilmar

Filipstad

   

1:25.02

06.67

5

ULLEBERG Rolf

Stabæk

   

1:27.73

09.38

6

MOGSTAD Arve

Stranda

   

1:30.12

11.77

7

RINGHEIM Brynjulf

Voss

   

1:30.75

12.40

8

PREBENSEN Thorvald

Skiforeningen

   

1:31.43

13.08

9

AARSÆTHER Ivar

Ørsta

   

1:33.97

15.62

10

GIDLOW Gunnar

USA

   

1:35.74

17.39

 

SÆVE Olaf

IL Ørnar

   

Brutt

 
 

SVENSSON Sture

Friskus/Varbe

   

Ikke-møt

 

Menn H

1

HENDEN Jan

Ingierkollen

   

1:16.19

 

2

DØRUM Arne

Trondhjem Alpin

   

1:17.83

01.64

3

ELIASSEN Åge

Tertnes

   

1:18.13

01.94

4

REINHOLT Haldor

USA

   

1:19.52

03.33

5

TRYGGESET Jostein

Lillehammer Ski

   

1:19.93

03.74

6

ENGESETH Magne

Stranda

   

1:21.39

05.20

7

NORDEIDE Knut

Tertnes

   

1:21.50

05.31

8

ARNESEN Harald

Heming

   

1:21.65

05.46

9

PETTERSON Per Åke

Filipstad

   

1:22.34

06.15

10

FINNE Hallstein

Voss

   

1:22.69

06.50

11

ANDA Svein

Trondhjem Alpin

   

1:23.09

06.90

12

ØVERGÅRD Sveinar

Tromsø Sl.kl.

   

1:24.41

08.22

13

STRAND Jon

Oppdal IL

   

1:25.61

09.42

14

NIELSEN Bård Hassel

Trondhjem Alpin

   

1:26.87

10.68

15

MALM Halvor

Ready

   

1:28.38

12.19

16

ULLEBERG Leif Jørgen

Ready

   

1:30.35

14.16

17

JENSEN Guttorm A.

Tromsø

   

1:34.59

18.40

18

LIND Erik

Ingierkollen

   

1:39.52

23.33

Menn G

1

OLBERG Knut B.

Trondhjem Alpin

   

1:11.34

 

2

SUNDET Bjørn

Bærums Skikl.

   

1:12.40

01.06

3

WERSEN Owe

Filipstad

   

1:12.41

01.07

4

MJØEN Håkon

Oppdal IL

   

1:12.85

01.51

5

OLBERG Henning

Trondhjem Alpin

   

1:12.87

01.53

6

DAHLØ Oddbjørn

Trondhjem Alpin

   

1:12.91

01.57

7

ELNAS Åke

Filipstad

   

1:13.44

02.10

8

AURMO Kjell

Trysilgutten

   

1:14.15

02.81

9

RØRSTRAND Bjørnar

Tromsø

   

1:14.33

02.99

10

HAMRE Lasse

Freidig Alpin

   

1:14.57

03.23

11

AURMO Steinar

Gol

   

1:14.93

03.59

12

HELLGREN Anders

Djurgården If

   

1:14.97

03.63

13

OPPEDAL Stein

Ready

   

1:17.13

05.79

14

LOVEN Jens-Øyvind

Heming

   

1:17.24

05.90

15

SKORVE Ole Kristian

Voss

   

1:18.06

06.72

16

HOLMESET Nils-Inge

Trondhjem Alpin

   

1:19.61

08.27

17

SÆTHER Arne

Tromsø

   

1:20.19

08.85

18

BJØRGE Hans

Ready

   

1:20.27

08.93

19

LYSTER Nils

Rival

   

1:21.03

09.69

20

AUNØIEN Idar

Oppdal IL

   

1:21.26

09.92

21

MYHRVOLD Bjørn

     

1:21.98

10.64

22

DUGSTAD Olav

IL Ørnar

   

1:22.27

10.93

23

FISCHE Bjørn

Trondhjem Alpin

   

1:22.61

11.27

24

BACHKE Christian

     

1:26.64

15.30

25

LIEN Paal

Ready

   

1:28.44

17.10

26

BAUMANN Viktor

Ready

   

1:29.93

18.59

27

AAMOT Sverre

Stabæk

   

1:35.75

24.41

28

SJØBERG Sven-Erik

Ready

   

1:38.80

27.46

29

ALVIK Elling

Stabæk

   

1:46.37

35.03

 

OPPØYEN Frode

Trondhjem Alpin

   

Brutt

 
 

JÆRE Harald

Lønset IL

   

Brutt

 
 

STRAND Bjarne

Oppdal IL

   

Ikke-møt

 
 

MØBIUS Erik

Trondhjem Alpin

   

Ikke-møt

 
 

RØD Mårten

Bærums Skikl.

   

Ikke-møt

 
 

STEINE Bjarne

Øyer/Tretten

   

Ikke-møt

 
 

PETTERSEN Helge Bjør

Freidig Alpin

   

Ikke-møt

 

Menn F

1

SKOGSTAD Ola

Ready

   

1:08.04

 

2

HALSNES Stein Ivar

Sauda

   

1:09.09

01.05

3

CARLSSON Kurt

Djurgården If

   

1:09.83

01.79

4

JOHANNESSEN Knut E.

Njård

   

1:10.04

02.00

5

DØRUM Agnar

Oppdal IL

   

1:10.09

02.05

6

HÅKER Kjell

Oppdal IL

   

1:10.24

02.20

7

GUTTORMSEN Guttorm

Oslo PIL

   

1:10.47

02.43

8

REMSØY Stig

Fossum

   

1:10.66

02.62

9

CHRISTENSEN Peik

Ready

   

1:10.72

02.68

10

HOLTMANN Petter

Norefjell Skikl

   

1:11.46

03.42

11

MIDTSKOG Odd Steinar

Trondhjem Alpin

   

1:11.63

03.59

12

HÅKER Erik

Oppdal IL

   

1:11.77

03.73

13

BORDAL Bjørn Frode

MOI

   

1:11.85

03.81

14

SÆTHER Ragnar

Lillehammer Ski

   

1:11.95

03.91

15

ØIAMO Arne

Oppdal IL

   

1:12.62

04.58

16

SUNDSVOLD Ole-Johan

Bærums Skikl.

   

1:12.65

04.61

17

AUNE Kjell Ivar

Oppdal IL

   

1:12.89

04.85

18

LYNG Kjell Jomar

Trondhjem Alpin

   

1:14.09

06.05

19

HAUGAARD Paal

Norefjell Skikl

   

1:15.23

07.19

20

CHRISTENSEN Tim

Ready

   

1:15.25

07.21

21

GJØVIK Jan Arve

Oppdal IL

   

1:15.53

07.49

22

TRANBY Steinar

Ready

   

1:15.81

07.77

 

SOLBERG Arild

Fremad-Hurdal

   

1:15.81

07.77

24

ØDEGAARD Bjørn

Heming

   

1:16.19

08.15

25

DUGSTAD Sigbjørn

IL Ørnar

   

1:16.20

08.16

26

SCHAUMBURG Ernst

Heming

   

1:16.32

08.28

27

KNAI Olaf

Fremad-Hurdal

   

1:16.37

08.33

28

SÆTRE Svein Arne

Ørsta

   

1:16.40

08.36

29

RØGEBERG Thor-Inge

Kjelsås

   

1:16.71

08.67

30

HAUKEBØ Bjørn

MOI

   

1:17.12

09.08

31

PETERSEN Peter Emil

Ready

   

1:17.71

09.67

32

FRISAK Hans

Bærums Skikl.

   

1:17.99

09.95

33

SCHLICHTING Werner

Bærums Skikl.

   

1:18.82

10.78

34

MUNDAL Svein

Bærums Skikl.

   

1:18.83

10.79

35

PAULSEN Helge

Ålesund

   

1:18.84

10.80

36

REFSDAL Ronny

Gneist

   

1:19.18

11.14

37

SVENSØY Nils

Rælingen

   

1:19.39

11.35

38

HELLE Terje

IL Ørnar

   

1:19.41

11.37

39

ARNOLDSEN Finn

Stabæk

   

1:19.63

11.59

40

STANGE Harald

Heming

   

1:20.42

12.38

41

STOUSLAND Carl

     

1:21.05

13.01

42

OPKVITNE Olav F.

Geilo IL

   

1:24.20

16.16

43

SPOCKELI Eivind

Fyresdal

   

1:24.36

16.32

44

HILDRUM Bjarne

Grong

   

1:24.89

16.85

45

BORGEMOEN John

Lillehammer Ski

   

1:26.91

18.87

46

HILLESTAD Kolbjørn

Rjukan

   

1:31.53

23.49

 

GJØRTZ J.K.

Aalesunds Skikl

   

Disk

 
 

JÆRE Leif

Oppdal IL

   

Disk

 
 

LØNHEIM Even

MOI

   

Brutt

 
 

GJERALDSTVEIT Terje

IL Ørnar

   

Brutt

 
 

ROALD Steinar

Trondhjem Alpin

   

Ikke-møt

 
 

RYSTE Peder

Ålesund

   

Ikke-møt

 
 

BJERCKE Håkon R

Norefjell Skikl

   

Ikke-møt

 
 

SOLSRUD Per W.

Fremad-Hurdal

   

Ikke-møt

 
 

LERMAN Anders

Djurgården If

   

Ikke-møt

 

Menn E

1

HALSNES Jarle

Sauda

   

1:07.22

 

2

FIDJELAND Ole

Kristiansand

   

1:07.52

00.30

3

BESSMAN Stefan

Taby

   

1:08.41

01.19

4

HALSNES Edvin

Sauda

   

1:08.93

01.71

5

EIDE Ole Jacob

Fana

   

1:08.96

01.74

6

NICOLAISEN Per Chr.

Fossum

   

1:09.08

01.86

7

KLEPPEN Bjørn J

MOI

   

1:09.58

02.36

8

GEFLE Bjørn

Panzer

   

1:09.60

02.38

9

NILSEN Jørgen

Asker

   

1:10.25

03.03

10

GEFLE Harald

Njård

   

1:10.38

03.16

11

DIMMEN Andreas

Norefjell Skikl

   

1:10.43

03.21

12

SKAHJEM Paul Arne

Heming

   

1:10.74

03.52

13

HEIER Bjørn

Fossum

   

1:11.06

03.84

14

BJØRNSTAD Omar

Nero

   

1:11.08

03.86

15

AMUNDSEN Petter

Heming

   

1:11.09

03.87

16

DAAE Ludvig

Ingierkollen

   

1:11.52

04.30

17

ARNESEN Håkon

Byåsen IL

   

1:12.29

05.07

18

GODTFREDSEN Per

Ingierkollen

   

1:12.53

05.31

19

LUNDBY Kristian

Fremad-Hurdal

   

1:13.08

05.86

20

FURNES Steinar

Oppdal IL

   

1:13.09

05.87

21

TROYE Pål

Heming

   

1:13.27

06.05

22

OSVIK Karl Johan

Lørenskog

   

1:13.70

06.48

23

BØRSTING Rune

Trondhjem Alpin

   

1:14.00

06.78

24

ADDE Petter

Fossum

   

1:14.61

07.39

25

ROLSTADAAS Stig

Trondhjem Alpin

   

1:14.63

07.41

26

RAAUM Pål

Bærums Skikl.

   

1:15.12

07.90

27

TANGEN Tim

Norefjell Skikl

   

1:15.80

08.58

28

HOLTER Øystein

Aker

   

1:15.96

08.74

29

LANGØ Jon

Trondhjem Alpin

   

1:16.16

08.94

30

GRAABAK Lars-Inge

Trondhjem Alpin

   

1:16.38

09.16

31

PRØITZ Pål

Norefjell Skikl

   

1:16.50

09.28

32

HOVLAND Lars

Heming

   

1:17.37

10.15

33

RØNNING Tony

Heming

   

1:18.26

11.04

34

MELLEMSETER Olav M.

Lønset IL

   

1:19.42

12.20

35

FRISAK Åge

Urædd

   

1:22.52

15.30

36

STRAND Albert

Trondhjem Alpin

   

1:25.53

18.31

37

JOHNSEN Svein

Oppdal IL

   

1:25.57

18.35

38

ØVERSJØEN Trond

Innset

   

1:29.05

21.83

 

JOHANSEN John

Aker

   

Disk

 
 

MÆLE Ola

Oppdal IL

   

Brutt

 
 

NUNDAL Are

Kjelsås

   

Ikke-møt

 
 

BOLSTAD Vidar

Rælingen

   

Ikke-møt

 
 

KLEBOE Rolf

     

Ikke-møt

 
 

LIAVAAG Inge

Ålesund

   

Ikke-møt

 
 

ELIND Petter

Fossum

   

Ikke-møt

 
 

BAALSRUD Per Sigurd

Lommedalens Ski

   

Ikke-møt

 

Menn D

1

BØHMER Einar

Ready

   

1:04.86

 

2

ARNESEN Lasse

Heming

   

1:06.11

01.25

3

LANGSETH Ingard O

Oppdal IL

   

1:07.06

02.20

4

SKJØTSKIFT Olav

Oppdal IL

   

1:07.92

03.06

5

ERDAL Arnulf F

ØTI

   

1:08.06

03.20

6

FLEMMEN Dag Roar

Rival

   

1:08.19

03.33

7

ARVIDSSON Johan

Djurgården If

   

1:09.08

04.22

8

BÆKKEN Svein U

Hemsedal

   

1:09.11

04.25

9

KALLAND Rikard

Ingierkollen

   

1:09.23

04.37

10

HENRIKSVEEN Tormod

Skarphedin

   

1:09.28

04.42

11

BERGSTRØM Kjell Tore

Oslo PIL

   

1:09.31

04.45

12

CHRISTENSEN Morten

Rælingen

   

1:09.56

04.70

13

RUE Øyvind

Rjukan

   

1:09.66

04.80

14

ØYGARD Morten

Aurdal

   

1:09.70

04.84

15

RØHJELL Per

Oppdal IL

   

1:10.40

05.54

16

BØRSET Ivar Arne

Ulvungen

   

1:11.33

06.47

17

REISTAD Ole Bertil

Lillehammer Ski

   

1:11.56

06.70

18

DAAE Trygve

Ingierkollen

   

1:11.58

06.72

19

SELFORS Robert

Ingierkollen

   

1:11.71

06.85

20

HOVDENAKK Arve

Ørsta

   

1:11.74

06.88

21

BØ Fredrik

Freidig

   

1:11.76

06.90

22

FLEMMEN Thoralf

Rival

   

1:11.79

06.93

23

SKASLIEN Erik

Oppdal IL

   

1:12.40

07.54

24

HITTERDAL Morten

Ingierkollen

   

1:12.70

07.84

25

SKASLIEN Tore

Oppdal IL

   

1:13.86

09.00

26

ZCIMARZECK Vidar

Rjukan

   

1:14.10

09.24

27

JOHANSEN Jan Sigurd

Bærums Skikl.

   

1:15.21

10.35

28

SKEI Stein E.

Trondhjem Alpin

   

1:15.45

10.59

29

STENSTAD Hallgeir

Skarphedin

   

1:16.12

11.26

30

HALSEIDE Elling

Trondhjem Alpin

   

1:16.64

11.78

31

KVERNRØD Frode

Oppdal IL

   

1:16.94

12.08

32

LANGSETH Geir Ivar

Oppdal IL

   

1:17.48

12.62

33

HERBERG Sven

Rjukan

   

1:24.16

19.30

34

MIDTGARDEN Olav Gunn

Rjukan

   

1:25.42

20.56

35

RANVIK Oddgeir

Ålesund

   

1:31.00

26.14

 

SMITH-MEYER Henrik

Lommedalens Ski

   

Brutt

 
 

SNIPPEN Roar

Skarphedin

   

Brutt

 
 

TELJE Gard

Rustad

   

Ikke-møt

 
 

LANGEHAUG Dag Rune

Hemsedal

   

Ikke-møt

 
 

WIBERG Arne

Oppdal IL

   

Ikke-møt

 

Menn A

Menn Junior

 

Alge Timing Norge AS

Tlf: 5652 9820

Resultatservice: ALGE-Alpin

Postboks 371

Tax: 5652 9821

 

5701 VOSS

E-post: salg@alge-timing.no

 



Sist oppdatert 23.09.2001 av Odd Midtskog


 

Design og implementering av Ny Media AS