Hjem / 2000 Veteran NM Oppdal - Resultater SL

 

Resultat Veteran NM 2000

Slalåm

Trondhjem Alpinliga takker Oppdal for et flott arrangement!

Vi benytter samtidig anledningen til å beklage at et av våre medlemmer kjørte over og knuste en plastbøtte med utstyr til promillekontroll ved Vangslia søndag formiddag. Ryktet om at dette var planlagt for å forkorte kontrollen medfører ikke riktighet.

 

VETERAN NM SL

 

Slalåm

Arrangør

OPPDAL IL

 

Sted

STØLEN

     

Dato

08.04.00

Plas

Navn

Klubb

1.Omg.

2.Omg.

Totalt

Diff.

Kvinner I

Kvinner H

1

NORDHØY Anne

USA

0:42.36

0:45.43

1:27.79

 

2

GIDLOW Lilla

USA

0:44.49

0:45.27

1:29.76

01.97

3

AUNE Lola

Oppdal IL

0:45.18

0:46.75

1:31.93

04.14

4

ARNESEN Kirsten

Heming

0:52.16

0:53.41

1:45.57

17.78

5

ØSTENGEN Eli

Stabæk

0:53.90

0:55.52

1:49.42

21.63

6

ROJAHN Wenche

Stabæk

0:54.46

0:56.41

1:50.87

23.08

7

SVENSSON Siw

Friskus/Varbe

0:55.91

0:55.34

1:51.25

23.46

8

EGER Dikke

Stabæk

0:42.20

1:11.64

1:53.84

26.05

 

UTNE Tinkel

Tertnes

0:49.09

Brutt

   
 

BACKMANN Margareta

Filipstad

Ikke-møt

     

Kvinner G

1

LUNDE Trine

Ready

0:43.28

0:46.00

1:29.28

 

2

WINNÆS Gro

Spjelkavik

0:45.30

0:47.11

1:32.41

03.13

3

LØVSTAD Bjørg Marie

Graabein

0:45.61

0:47.27

1:32.88

03.60

4

KIELLAND Bente

Stabæk

0:46.46

0:48.10

1:34.56

05.28

5

ERDAL Ellen-Marie

Blåmann

0:46.13

0:50.09

1:36.22

06.94

6

DØRUM Jori

Trondhjems Alpi

0:48.79

0:49.63

1:38.42

09.14

7

WERSEN Elisabeth

Filipstad

0:54.50

1:41.81

2:36.31

1:07.03

 

HELLGREN Anki

Djurgården If

0:46.97

Brutt

   

Kvinner F

1

DAHLUM Bente

Sørkedalen

0:38.10

0:41.24

1:19.34

 

2

HAVNERAAS Øydis Skil

Fossum

0:39.32

0:42.05

1:21.37

02.03

3

TARANGER Vibeke

Fossum

0:42.09

0:44.22

1:26.31

06.97

4

DUGSTAD Else Gerd

IL Ørnar

0:43.48

0:45.38

1:28.86

09.52

5

VIKE Gjertrud

Voss

0:48.18

0:49.52

1:37.70

18.36

 

FÆRDEN Gro Lundberg

Fossum

0:38.52

Disk

   
 

DIMMEN Siri Brott

Norefjell Skikl

Brutt

     
 

BORGE Brit

Norefjell Skikl

Ikke-møt

     

Kvinner E

1

HAANES Siri

Njård

0:38.43

0:40.18

1:18.61

 

2

ØKERN Elisabeth

Bærums Skikl.

0:37.85

0:41.23

1:19.08

00.47

3

GRIMSRUD Mette Mjeld

Bærums Skikl.

0:39.50

0:42.95

1:22.45

03.84

 

AMDAL Eva

 

0:42.85

Disk

   
 

ANSNES Mari Røhjell

Ulvungen

Brutt

     

Kvinner D

1

MURSTAD Anniken

Heming

0:35.97

0:38.90

1:14.87

 

2

HESTAD Karianne

MOI

0:39.78

0:41.50

1:21.28

06.41

3

BACKMANN Eva

Filipstad

0:39.57

0:42.17

1:21.74

06.87

4

SYLTE Lillian

MOI

0:39.78

0:42.33

1:22.11

07.24

5

HALSETH Ingrid

 

0:40.87

0:42.70

1:23.57

08.70

6

FISCHE Vibeke

Trondhjems Alpi

0:41.75

0:45.03

1:26.78

11.91

7

SØMME Siri

KNS

0:41.72

1:00.09

1:41.81

26.94

Kvinner A

Kvinner Junior

Menn I

1

TORNEBORG Vilmar

Filipstad

0:40.78

0:43.85

1:24.63

 

2

BØTHUN Tor

Tertnes

0:40.91

0:44.50

1:25.41

00.78

3

SÆVE Olaf

IL Ørnar

0:44.49

0:46.40

1:30.89

06.26

4

MOGSTAD Arve

Stranda

0:46.33

0:49.30

1:35.63

11.00

5

LIE Hans

Døves Idrettskl

0:49.83

0:47.77

1:37.60

12.97

6

ULLEBERG Rolf

Stabæk

0:48.76

0:51.66

1:40.42

15.79

7

GIDLOW Gunnar

USA

0:49.20

0:51.31

1:40.51

15.88

8

AARSÆTHER Ivar

Ørsta

0:51.57

1:26.58

2:18.15

53.52

 

RINGHEIM Brynjulf

Voss

0:45.27

Brutt

   
 

NÆS Bjørn

Lillehammer Ski

0:40.44

Brutt

   
 

SVENSSON Sture

Friskus/Varbe

Ikke-møt

     

Menn H

1

REINHOLT Haldor

USA

0:39.82

0:42.58

1:22.40

 

2

PETTERSON Per Åke

Filipstad

0:39.43

0:43.06

1:22.49

00.09

3

ENGESETH Magne

Stranda

0:41.31

0:43.21

1:24.52

02.12

4

ELIASSEN Åge

Tertnes

0:40.52

0:44.27

1:24.79

02.39

 

NORDEIDE Knut

Tertnes

0:40.30

0:44.49

1:24.79

02.39

6

ØVERGÅRD Sveinar

Tromsø Sl.kl.

0:40.70

0:44.36

1:25.06

02.66

7

ARNESEN Harald

Heming

0:40.92

0:45.41

1:26.33

03.93

8

TRYGGESET Jostein

Lillehammer Ski

0:41.16

0:51.34

1:32.50

10.10

9

MALM Halvor

Ready

0:45.36

0:48.53

1:33.89

11.49

10

ULLEBERG Leif Jørgen

Ready

0:45.92

0:48.93

1:34.85

12.45

11

JENSEN Guttorm A.

Tromsø

0:47.24

0:48.08

1:35.32

12.92

12

LIND Erik

Ingierkollen

0:48.69

0:49.90

1:38.59

16.19

13

ASPHAUG Per

Oppdal IL

0:49.60

0:53.10

1:42.70

20.30

 

NIELSEN Bård Hassel

Trondhjems Alpi

0:43.46

Brutt

   
 

FINNE Hallstein

Voss

Brutt

     
 

HENDEN Jan

Ingierkollen

Ikke-møt

     

Menn G

1

OLBERG Knut B.

Trondhjems Alpi

0:37.28

0:40.58

1:17.86

 

2

WERSEN Owe

Filipstad

0:38.47

0:41.25

1:19.72

01.86

3

MJØEN Håkon

Oppdal IL

0:37.94

0:41.98

1:19.92

02.06

4

DAHLØ Oddbjørn

Trondhjems Alpi

0:38.66

0:42.14

1:20.80

02.94

5

AURMO Kjell

Trysilgutten

0:38.60

0:42.41

1:21.01

03.15

6

OLBERG Henning

Trondhjems Alpi

0:39.55

0:42.60

1:22.15

04.29

7

HELLGREN Anders

Djurgården If

0:39.53

0:42.85

1:22.38

04.52

8

ELNAS Åke

Filipstad

0:39.31

0:43.72

1:23.03

05.17

9

SKORVE Ole Kristian

Voss

0:40.80

0:43.92

1:24.72

06.86

10

LYSTER Nils

Rival

0:40.51

0:44.28

1:24.79

06.93

11

ØVERLAND Jon Terje

Rjukan

0:41.78

0:43.42

1:25.20

07.34

12

OPPØYEN Frode

Trondhjems Alpi

0:41.70

0:44.64

1:26.34

08.48

13

LOVEN Jens Øyvind

Heming

0:41.98

0:44.61

1:26.59

08.73

14

AUNØIEN Idar

Oppdal IL

0:41.65

0:45.07

1:26.72

08.86

15

FISCHE Bjørn

Trondhjems Alpi

0:42.86

0:47.11

1:29.97

12.11

16

OPPEDAL Stein

Ready

0:42.57

0:49.76

1:32.33

14.47

17

SÆTHER Arne

Tromsø

0:44.95

0:47.61

1:32.56

14.70

18

RØRSTRAND Bjørnar

Tromsø

0:44.90

0:48.16

1:33.06

15.20

19

LIEN Paal

Ready

0:45.64

0:48.79

1:34.43

16.57

20

BACHKE Christian

 

0:46.97

0:48.15

1:35.12

17.26

21

MYHRVOLD Bjørn

 

0:46.44

0:50.98

1:37.42

19.56

22

AAMOT Sverre

Stabæk

0:47.52

0:51.13

1:38.65

20.79

23

SJØBERG Sven-Erik

Ready

0:55.37

0:55.00

1:50.37

32.51

 

DUGSTAD Olav

IL Ørnar

0:44.03

Brutt

   
 

ALVIK Elling

Stabæk

0:47.72

Brutt

   
 

SUNDET Bjørn

Bærums Skikl.

0:38.34

Ikke-møt

   
 

AURMO Steinar

Gol

0:39.49

Ikke-møt

   
 

MØBIUS Erik

Trondhjems Alpi

Disk

     
 

JÆRE Harald

Lønset IL

Ikke-møt

     
 

HOLMESET Nils-Inge

Trondhjems Alpi

Ikke-møt

     
 

STEINE Bjarne

Øyer/Tretten

Ikke-møt

     
 

STRAND Bjarne

Oppdal IL

Ikke-møt

     
 

BYE Klas

 

Ikke-møt

     
 

RODE Fredrik

Esso Sport

Ikke-møt

     
 

RØD Mårten

Bærums Skikl.

Ikke-møt

     
 

PETTERSEN Helge Bjør

Freidig Alpin

Ikke-møt

     

Menn F

1

JOHANNESSEN Knut E.

Njård

0:35.72

0:39.55

1:15.27

 

2

HALSNES Stein Ivar

Sauda

0:36.87

0:39.63

1:16.50

01.23

3

CARLSSON Kurt

Djurgården If

0:36.70

0:40.13

1:16.83

01.56

4

SKOGSTAD Ola

Ready

0:37.11

0:40.41

1:17.52

02.25

5

CHRISTENSEN Peik

Ready

0:37.76

0:40.44

1:18.20

02.93

6

GUTTORMSEN Guttorm

Oslo PIL

0:36.83

0:41.84

1:18.67

03.40

7

CHRISTENSEN Tim

Ready

0:38.42

0:40.72

1:19.14

03.87

8

HOLTMANN Petter

Norefjell Skikl

0:38.86

0:40.35

1:19.21

03.94

9

REMSØY Stig

Fossum

0:38.42

0:41.42

1:19.84

04.57

10

ØIAMO Arne

Oppdal IL

0:38.05

0:41.99

1:20.04

04.77

11

SÆTHER Ragnar

Lillehammer Ski

0:39.03

0:41.52

1:20.55

05.28

12

MIDTSKOG Odd Steinar

Trondhjems Alpi

0:38.04

0:42.76

1:20.80

05.53

13

AUNE Kjell Ivar

Oppdal IL

0:38.71

0:42.10

1:20.81

05.54

14

BORDAL Bjørn Frode

MOI

0:40.26

0:43.55

1:23.81

08.54

15

HAUGAARD Paal

Norefjell Skikl

0:39.49

0:44.54

1:24.03

08.76

 

KNAI Olaf

Fremad-Hurdal

0:39.54

0:44.49

1:24.03

08.76

17

DUGSTAD Sigbjørn

IL Ørnar

0:39.76

0:45.61

1:25.37

10.10

18

SPOCKELI Eivind

Fyresdal

0:41.27

0:44.46

1:25.73

10.46

19

PETERSEN Peter Emil

Ready

0:41.73

0:44.45

1:26.18

10.91

20

LYNG Kjell Jomar

Trondhjems Alpi

0:42.31

0:43.97

1:26.28

11.01

21

SUNDSVOLD Ole-Johan

Bærums Skikl.

0:41.69

0:44.62

1:26.31

11.04

22

GJERALDSTVEIT Terje

IL Ørnar

0:41.61

0:45.29

1:26.90

11.63

23

SOLSRUD Per W.

Fremad-Hurdal

0:42.36

0:45.22

1:27.58

12.31

24

REFSDAL Ronny

Gneist

0:42.28

0:47.28

1:29.56

14.29

25

ØDEGÅRD Bjørn

Heming

0:43.33

0:47.41

1:30.74

15.47

26

SVENSØY Nils

Rælingen

0:44.95

0:46.38

1:31.33

16.06

 

SCHAUMBURG Ernst

Heming

0:39.94

Brutt

   
 

TRANBY Steinar

Ready

0:42.75

Ikke-møt

   
 

SCHLICHTING Werner

Bærums Skikl.

0:42.15

Ikke-møt

   
 

DØRUM Agnar

Oppdal IL

Disk

     
 

RYSTE Peder

Ålesund

Brutt

     
 

HÅKER Kjell

Oppdal IL

Brutt

     
 

STOUSLAND Carl

 

Brutt

     
 

HÅKER Erik

Oppdal IL

Ikke-møt

     
 

GJØRTZ J.K.

Aalesunds Skikl

Ikke-møt

     
 

BJERCKE Håkon R

Norefjell Skikl

Ikke-møt

     
 

HILLESTAD Kolbjørn

Rjukan

Ikke-møt

     
 

STANGE Harald

Heming

Ikke-møt

     
 

LØNHEIM Even

MOI

Ikke-møt

     

Menn E

1

DIMMEN Andreas

Norefjell Skikl

0:34.63

0:35.18

1:09.81

 

2

BESSMANN Stefan

Taby

0:34.96

0:35.10

1:10.06

00.25

3

DAAE Ludvig

Ingierkollen

0:34.89

0:35.23

1:10.12

00.31

4

GEFLE Harald

Njård

0:35.56

0:35.22

1:10.78

00.97

5

NICOLAISEN Per Chr.

Fossum

0:35.44

0:35.55

1:10.99

01.18

6

GEFLE Bjørn

Panzer

0:35.23

0:36.30

1:11.53

01.72

7

BJØRNSTAD Omar

Nero

0:36.31

0:35.36

1:11.67

01.86

8

FIDJELAND Ole

Kristiansand

0:35.62

0:36.39

1:12.01

02.20

9

AMUNDSEN Petter

Heming

0:35.79

0:36.37

1:12.16

02.35

10

ARNESEN Håkon

Byåsen IL

0:36.16

0:36.09

1:12.25

02.44

11

GODTFREDSEN Per

Ingierkollen

0:36.77

0:36.61

1:13.38

03.57

12

ROLSTADAAS Stig

Trondhjems Alpi

0:36.22

0:37.29

1:13.51

03.70

13

HALSNES Edvin

Sauda

0:37.23

0:36.41

1:13.64

03.83

14

BØRSTING Rune

Trondhjems Alpi

0:36.92

0:38.28

1:15.20

05.39

15

OSVIK Karl Johan

Lørenskog

0:37.77

0:37.46

1:15.23

05.42

16

LUNDBY Kristian

Fremad-Hurdal

0:37.81

0:37.82

1:15.63

05.82

17

ADDE Petter

Fossum

0:36.96

0:38.73

1:15.69

05.88

18

HEIER Bjørn

Fossum

0:37.34

0:38.47

1:15.81

06.00

19

HOLTER Øystein

Aker

0:38.25

0:38.92

1:17.17

07.36

20

TROYE Pål

Heming

0:38.77

0:38.50

1:17.27

07.46

21

FURNES Steinar

Oppdal IL

0:38.20

0:39.68

1:17.88

08.07

22

RØNNING Tony

Heming

0:37.58

0:41.08

1:18.66

08.85

23

LANGØ Jon

Trondhjems Alpi

0:39.21

0:39.64

1:18.85

09.04

24

PRØITZ Pål

Norefjell Skikl

0:40.83

0:40.46

1:21.29

11.48

25

STRAND Albert

Tr.h Alpinliga

0:43.95

0:42.74

1:26.69

16.88

 

GRAABAK Lars-Inge

Trondhjems Alpi

0:41.08

Disk

   
 

MELLEMSETER Olav M.

Lønset IL

0:41.23

Brutt

   
 

VAAGAN Ole Kristian

Trondhjem Alpin

0:42.50

Brutt

   
 

RAAUM Pål

Bærums Skikl.

Disk

     
 

HOVLAND Lars

Heming

Brutt

     
 

EIDE Ole Jacob

Fana

Brutt

     
 

KLEBOE Rolf

 

Ikke-møt

     
 

BAALSRUD Per Sigurd

Lommedalens Ski

Ikke-møt

     
 

LIAVAAG Inge

Ålesund

Ikke-møt

     
 

TANGEN Tim

Norefjell Skikl

Ikke-møt

     
 

MÆLE Ola

Oppdal IL

Ikke-møt

     

Menn D

1

LANGSETH Ingard O

Oppdal IL

0:33.60

0:33.60

1:07.20

 

2

FLEMMEN Dag Roar

Rival

0:33.61

0:33.80

1:07.41

00.21

3

ØYGARD Morten

Aurdal

0:33.62

0:34.50

1:08.12

00.92

4

ARNESEN Lasse

Heming

0:33.72

0:34.47

1:08.19

00.99

5

SKJØTSKIFT Olav

Oppdal IL

0:34.41

0:34.00

1:08.41

01.21

6

BØHMER Einar

Ready

0:34.26

0:34.31

1:08.57

01.37

7

BERGSTRØM Kjell Tore

Oslo PIL

0:34.92

0:34.43

1:09.35

02.15

8

SELFORS Robert

Ingierkollen

0:34.60

0:34.88

1:09.48

02.28

9

WROLL EVENSEN Arne

Heming

0:35.01

0:35.43

1:10.44

03.24

10

HOVDENAKK Arve

Ørsta

0:35.01

0:35.54

1:10.55

03.35

11

HENRIKSVEEN Tormod

Skarphedin

0:35.71

0:35.44

1:11.15

03.95

12

KALLAND Rikard

Ingierkollen

0:35.68

0:35.93

1:11.61

04.41

13

REISTAD Ole Bertil

Lillehammer Ski

0:36.49

0:35.85

1:12.34

05.14

14

FLEMMEN Thoralf

Rival

0:36.37

0:36.18

1:12.55

05.35

15

HALSEIDE Elling

Trondhjems Alpi

0:36.26

0:36.38

1:12.64

05.44

16

BØRSET Arne Ivar

Ulvungen

0:36.07

0:36.93

1:13.00

05.80

17

RØHJELL Per

Oppdal IL

0:36.76

0:37.13

1:13.89

06.69

18

RUE Øyvind

Rjukan

0:37.10

0:37.06

1:14.16

06.96

19

BØ Fredrik

Freidig Alpin

0:37.34

0:37.57

1:14.91

07.71

20

ZCIMARZECK Vidar

Rjukan

0:37.31

0:37.66

1:14.97

07.77

21

BÆKKEN Svein U

Hemsedal

0:37.37

0:38.00

1:15.37

08.17

22

STENSTAD Hallgeir

Skarphedin

0:38.58

0:38.99

1:17.57

10.37

23

HERBERG Sven

Rjukan

0:40.91

0:40.24

1:21.15

13.95

24

HITTERDAL Morten

Ingierkollen

1:00.42

0:40.22

1:40.64

33.44

 

CHRISTENSEN Morten

Rælingen

0:35.99

Disk

   
 

ARVIDSSON Johan

Djurgården If

0:35.85

Brutt

   
 

DAAE Trygve

Ingierkollen

Disk

     
 

JOHANSEN Jan Sigurd

Bærums Skikl.

Disk

     
 

WIBERG Arne

Oppdal IL

Ikke-møt

     
 

RANVIK Oddgeir

Ålesund

Ikke-møt

     
 

SMITH-MEYER Henrik

Lommedalens Ski

Ikke-møt

     
 

TELJE Gard

Rustad

Ikke-møt

     
 

LANGEHAUG Dag Rune

Hemsedal

Ikke-møt

     

Menn A

Menn Junior

 

Alge Timing Norge AS

Tlf: 5652 9820

Resultatservice: ALGE-Alpin

Postboks 371

Tax: 5652 9821

 

5701 VOSS

E-post: salg@alge-timing.no

 



Sist oppdatert 23.09.2001 av Odd Midtskog


 

Design og implementering av Ny Media AS